Objednávky a informace
+420 777 609 711

VIESSMANN - tepelná technika

Pro použití v rodinných nebo bytových domech nabízí firma Viessmann na míru střižená systémová řešení pro všechny energetické nosiče. Ke kompletní nabídce patří kondenzační olejové a plynové kotle, mikrokogenerační jednotky, plynové adsorpční ohřívače včetně kogeneračních jednotek.

Nabídka regeneračních energetických systémů zahrnuje termické solární systémy pro ohřev vody a podporu vytápění. Speciální kotle na palivové dřevo, štěpky a dřevěné peletky. K tomu patří hybridní přístroje, tepelná čerpadla a zásobníkové systémy pro využití zemského tepla, spodní vody nebo venkovního vzduchu včetně fotovoltaických, větracích a chladících systémů.

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla Viessmann typu vzduch-voda, země-voda a voda-voda.

více informací

Plynové kotle

U kondenzační techniky není využíváno pouze teplo, které vzniká při spalování topného oleje nebo plynu, ale dodatečně také teplo, které u běžné topné techniky zůstává bez užitku.

více informací

Podlahová topení

Díky vysoké flexibilitě a jednoduché montáži ve spojení s provozní bezpečností vykazuje podlahové vytapění Vitoset optimálně vyladěné systemové prvky s vysokým stupněm prefabrikace ve vyrobě. Teplo je odevzdáváno přes celou konstrukci podlahy rovnoměrně a tím se v místnosti vytvoří optimalní klima.

více informací

Topná tělesa

Důležitou součástí řady příslušenství Viessmann Vitoset je široká škála radiátorů. Od levných kompaktních ventilových a kompaktních radiátorů, a radiátorů centrálního vytápění po designové ploché radiátory, praktické koupelnové radiátory a vysoce účinné nízkoteplotní radiátory.

více informací

Solární systémy

Solární systémy pro ohřev pitné vody a podporu vytápění.

více informací

Zásobníky

Bivalentní zásobníky teplé vody pracují pro ohřev pitné vody se separátními topnými spirálami, které budou připojeny přímo na solární systém.

více informací

Rekuperace

Instalace větracího systému pro obytné prostory v novém rodinném domě, zejména v nízkoenergetických a pasivních domech je již standardem.

více informací

Klimatizace

Splitová klimatizace může sloužit jednak k chlazení objektu, ale v zimních měsících také k jeho vytápění. Skládá se z venkovní a vnitřní jednotky, obě části jsou propojené potrubím. Celý systém je zabudován napevno, je tichý a velmi účinný.

více informací

Kotle na biomasu

Topný kotel na kusové dřevo. Kotle na dřevo Viessmann se vyznačují kvalitou, spolehlivostí a efektivitou vytápění.

více informací
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace