Objednávky a informace
+420 777 609 711

ATMOS

Atmos je rodinná česká firma a v současnosti jeden z největších evropských výrobců kotlů na tuhá paliva. Firma exportuje více než 80 % své produkce do zahraničí.

Provádíme REVIZE kotlů Atmos - více ZDE

Pro zájemce o vytápění kotlem ATMOS jsme připravili několik předváděcích kotelen, kde je možné shlédnout automatický provoz kotle ATMOS včetně ekvitermního řízení topných okruhů pomocí regulace ATMOS ACD 01.

Kotle Atmos instalujeme více než 20 let. Ve spolupráci s firmou Atmos již máme ověřený propracovaný systém montáže kotlů, hydraulického zapojení a regulace ACD01 v provotřídní kvalitě s garancí plné spokojenosti. Ověřeno na více než 100 instalacích - lze poskytnout reference na konkrétní kotelnu.

!!! POZOR , dle zkušeností  přibývá neodborných a nefunkčních instalací kotlů ATMOS, jejich hořáků na pelety a regulace. Buďte opatrní při výběru realizační firmy Vaší kotelny. Ani zápis "odborné firmy" na stránkách Atmos Vám nezaručí perfektní kvalitu provozu.

Všechny kotle ATMOS je možné doplnit o ekvitermní regulaci ATMOS ACD 01.

Regulace

Regulace kotelen , regulátor ATMOS ACD 01 pro ekvitermní regulaci, pro vytápění domů a bytů.

více informací

Kotle na dřevo

Jsou konstruovány pro spalování dřeva, na principu generátorového zplynování s použitím odtahového ventilátoru (S)

více informací

Kotle na pelety

Jsou konstruovány pro dokonalé spalování pelet, tak že do levé či pravé strany kotle, podle potřeby zákazníka, je zabudován hořák na pelety, který si plně automaticky, za pomocí šnekového dopravníku odebírá pelety ze zásobníku.

více informací

Kotle kombinované

Ekologické teplovodní kotle ATMOS DC24RS, DC30RS jsou určeny pro vytápění rodinných domků, chat, chalup a jiných obdobných objektů o tepelných ztrátách 15 - 32 kW.

více informací

Kotle na uhlí

Jsou konstruovány pro spalování hnědého uhlí a dřeva jako náhradního paliva, na principu generátorového zplynování s použitím odtahového ventilátoru (S), který odsává spaliny z kotle.

více informací
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace