Topná tělesa

Důležitou součástí řady příslušenství Viessmann Vitoset je široká škála radiátorů. Od levných kompaktních ventilových a kompaktních radiátorů, a radiátorů centrálního vytápění po designové ploché radiátory, praktické koupelnové radiátory a vysoce účinné nízkoteplotní radiátory.

Všechny komponenty rozsáhlých Viessmann příslušenství a radiátorů se samozřejmě vyznačují vysokou kvalitou a dodají každé budově zvláštní nádech, ať už se ojedná o budovu bytnou či komerční. Použití kvalitních a testovaných materiálů, a vysoce kvalitní zpracování zajistí, že jakékoli řešení múže být realizováno efektivně a spolehlivě.


Ventil Kompakt

Topná tělesa Ventil Kompakt od společnosti Viessmann jsou charakteristické vysokým tepelným výkonem v pěti různých konstrukčních provedeních.

Kompakt

Zejména díky možnosti jednostranného či oboustranného bočního připojení je toto kompaktní topné těleso mimořádně vhodné pro modernizaci starých budov.

Plochá topná tělesa

Plochá topná tělesa svým jednotným hladkým povrchem představují výrazné estetické prvky v každém prostoru.

Koupelnová topná tělesa

Svými štíhlými prvky umožňují inovativní koupelnová tělesa v atraktivním designu individuální realizaci každé koupelny.

TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace