Objednávky a informace
+420 777 609 711

Vitocal 300-A

Vysoký komfort při nízkých investicích

U vzduch/voda tepelného čerpadla Vitocal 300-A nevznikají žádné dodatečné investice. Odpadají vrtací práce pro zemní sondy nebo položení zemního kolektoru. Rovněž není v závislosti na provedení potřebný nákladný vyrovnávací nebo nabíjený zásobník.

Výkon čerpadla je dostačují pro vytápění a ohřev pitné vody. Tím jsou účty za fosilní paliva minulostí. Bude pouze vyžadován proud pro systém tepelných čerpadel.

V závislosti na stavebních poměrech je možné Vitocal 300-A instalovat uvnitř nebo mimo budovu.


Vyladěno pro individuální přání

Individuální požadavky na teplotní komfort a také předpoklady pro instalaci tepelného čerpadla jsou pokaždé jiné. Pro tento účel nabízí firma Viessmann pro Vitocal 300-A rozsáhlý doplňkový program příslušenství.

Dle požadavku bude tepelné čerpadlo dodané kompletně smontované s vysoce účinným čerpadlem (energetický štítek A) a 3-cestným přepínacím ventilem. V případě potřeby může být snadno a rychle zabudován elektrický průtokový ohřívač topné vody.

 

Výhody

  • Tepelné čerpadlo vzduch/voda k vytápění a chlazení
  • "active cooling" pro příjemné temperování místnosti v létě
  • Nízké provozní náklady díky vysoké účinnosti
  • Jako Silent-provedení mimořádně tiché
  • Integrované energetické bilancování k předložení žádosti u dotačních úřadů
  • Třída energetické účinnosti A++ *

TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace