Objednávky a informace
+420 777 609 711

Podlahové vytápění GETASYSTEM

GETASYSTEM je první systém podlahového vytápění navržený výhradně pro domy vybavené tepelným čerpadlem. Hlavní komponenty jsou vyráběny v Německu, Švýcarsku a Rakousku, tím je zaručena vysoká kvalita a dlouhá životnost celého systému. Na hlavní komponenty podlahového vytápění, je poskytována výrobcem záruka 10 let.

Tepelná čerpadla v kombinaci s topením v podlaze pracují mnohem úsporněji než při napojení na radiátory. Rozdíl ve spotřebě energie při využití podlahového vytápění se pohybuje od 10 do 20 % v závislosti na typu tepelného čerpadla a teplotě topné vody v podlahovém topení.

Nižší teplota topné vody v topném systému, totiž znamená vyšší topný faktor tepelného čerpadla a menší spotřebu elektrické energie. Podlahové vytápění GETASYSTEM je navrženo tak, aby byla teplota vody v topném systému vždy co nejnižší:

  • Systém lišt umožňuje pokládku potrubí v malých roztečích, a snižuje tak potřebnou teplotu topné vody. 
  • Polybutenové potrubí je výrazně pružnější než běžně používané PEX potrubí. Díky tomu je možné dělat ohyby s menším rádiusem, pokládat potrubí s menšími roztečemi a opět tak snížit potřebnou teplotu topné vody. 
  • Všechny rozdělovače jsou standardně osazeny průtokoměry, které umožňují přesně nastavit průtoky topné vody v jednotlivých místnostech. Správně vyregulovaný topný systém pracuje s nižší teplotou topné vody a umožňuje tak tepelnému čerpadlu pracovat s vyšším topným faktorem.

TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace