Objednávky a informace
+420 777 609 711

Vitocal 350-A

Je v souladu se starými topnými systémy

Tepelné čerpadlo vzduch/voda Vitocal 350-A využívá bezplatné teplo z okolního vzduchu. Jeho inovativní elektronika elektronika se stará o vysokou účinnost a při venkovní teplotě 2 °C ještě dodává vodu 35 °C teplou.

Aby se přišla vysoká přívodní teplota, která je potřebná při provozu klasických topných těles. Pro lepší tepelný výkon se při modernizaci proto doporučuje výměna jednotlivých radiátorů za nízkoteplotní topné těleso.

Montáž úsporná na prostor díky venkovní instalaci.

Vitocal 350 může být volitelně instalován uvnitř a nebo mimo dům. Trojstupňový radiální ventilátor tepelného čerpadla pracuje mimořádně tiše. Přístroj je velmi tichý díky optimalizovanému vedení vzduchu z hlediska proudění a protihlukově izolovanému plášti. Během nočního provozu redukuje stupňovitá regulace ventilátoru otáčky a následně tak snižuje hlučnost.

K dopravě tepla do domu v případě venkovní instalace nabízí firma Viessmann z první ruky dokonale společně schválené nezbytné příslušenství.

Výhody

  • Doporučuje se pro modernizaci díky vysoké přívodní teplotě
  • Vhodné pro venkovní/vnitřní instalaci
  • Mimořádně tiché při nočním provozu se sníženými otáčkami ventilátoru
  • Vysoký komfort teplé vody s teplotami do 55 °C
  • Možnost kaskádového uspořádání až pro pět tepelných čerpadel
  • Třída energetické účinnosti A++ *

TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace