Objednávky a informace
+420 777 609 711

Vitoligno 150-S

Komfortní vytápění: Vitoligno 150-S

Velký plnící prostor umožňuje dlouhé intervaly dokládání paliva a dobu hoření až 4,5 hodiny. Kotel Vitoligno 150-S spaluje kusové drevo až do délky 56 cm. Odsávání karbonizačního plynu zabezpečuje dokládání kusového dřeva při minimální kouřivosti. Topné plochy lze snadno čistit ze strany pomocí páky.

Díky technice zplyňování a regulaci spalování pomocí sondy Lambda dosahuje kotel Vitoligno 150-S vysoký stupeň účinnosti, jakož i čisté a účinné spalování při velmi nízké prašnosti. Oboustranný dveřní doraz umožňuje optimální využití prostoru a umístění v místnosti v rohu u stěny.

Digitální regulace Ecotronic 100

Regulace Ecotronic 100 překvapí svým velmi jednoduchým a intuitivním ovládáním. Na podsvíceném displeji jsou zobrazeny všechny informace ve formě symbolů. Prostřednictvím lišty symbolů se na displeji zobrazuje také stav nabíjecího zásobníkového systému topné vody.

Vysoký komfort obsluhy

Také komfortní obsluha prostřednictvím aplikace Viessmann a chytrého telefonu či tabletu splní všechna očekávání uživatele. Pomocí příslušenství Vitoconnect 100, typ OPTO1 (příslušenství pro obsluhu a servis pomocí aplikace) může uživatel prostřednictvím chytrého telefonu komunikovat se svým kotlem na kusové dřevo.

 

Hlavní výhody kotle Viessmann Vitoligno - 150S

- Odsávání karbonizačního plynu umožňuje nakládání paliva při nízké tvorbě kouře
- Jednoduchá a intuitivní obsluha ovládání s podsvíceným displejem
- Optimální spalování pomocí regulace s Lambda sondou
- Nízké emise prachu díky čistému a účinnému spalování (Třída kotle dle ČSN EN 303-5: 5)
- Velký plnící prostor umožňuje dlouhé intervaly nakládání paliva a dobu hoření až 4,5 hodiny
- Nízká spotřeba elektřiny šetří náklady
- Komfortní obsluha prostřednictvím aplikace Viessmann v chytrém telefonu

TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace